XI Ogólnopolski konkurs plastyczny „Malowane poezją”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 października 2017

Gminna Biblioteka Publiczna wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie, Gimnazjum im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Aleksandrowie i Urzędem Gminy Aleksandrów zapraszają uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w jedenastej edycji konkursu plastycznego pn. „Malowane poezją” o zasięgu ogólnopolskim. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Polska Izba Książki, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Wójt Gminy Aleksandrów, natomiast patronat medialny: „Poradnik Bibliotekarza, „Guliwer”, „Lustro Biblioteki” i „Nowa Gazeta Biłgorajska”.

 

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do czytania poezji oraz jej interpretowania, nie tylko słowem, ale także poprzez wrażliwość plastyczną. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej inspirowanej wybranym wierszem. Technika wykonania dowolna, format A4 lub A3.  Prace należy nadsyłać do biblioteki (adres: Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie, Aleksandrów Trzeci 554, 23-408 Aleksandrów) w terminie od 02 października do 22 grudnia 2017 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.. Szczegóły dotyczące konkursu można uzyskać (tel. 84 6875003, e-mail: gbpaleksandrow@wp.pl).

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie