Kurs FunEnglish.pl dostępny po raz szósty w Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 kwietnia 2018

Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci w Gminnej Bibliotece publicznej w Aleksandrowie. Od maja 2018 roku rusza bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl.

Biblioteka w Aleksandrowie bierze udział już po raz szósty w projekcie „FunEnglish w bibliotece” prowadzonym przez firmę Funmediawe współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym.

Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Dzieci mogą korzystać z niego samodzielnie - potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu.Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki. Szczegóły o kursie można uzyskać bezpośrednio w bibliotece lub tel. 84 6875003.

 Zapraszamy  wszystkie dzieci do skorzystania z możliwości ciekawej nauki języka angielskiego.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-04-30
Data publikacji:2018-04-30
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:313