XIII edycja Konkursu Plastycznego „Malowane poezją” o zasięgu ogólnopolskim

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 października 2019

Gminna Biblioteka Publiczna wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie i Urzędem Gminy Aleksandrów zapraszają uczniów szkoły podstawowej do udziału w trzynastej edycji konkursu plastycznego pn. „Malowane poezją” o zasięgu ogólnopolskim. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Polska Izba Książki, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Wójt Gminy Aleksandrów, natomiast patronat medialny: Portal sbp.pl, „Poradnik Bibliotekarza, „Guliwer” i „Nowa Gazeta Biłgorajska”.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do czytania poezji oraz jej interpretowania, nie tylko słowem, ale także poprzez wrażliwość plastyczną. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej inspirowanej wybranym wierszem. Technika wykonania dowolna, format A4 lub A3.  Prace należy składać lub nadsyłać do biblioteki (adres: Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie, Aleksandrów Trzeci 554, 23-408 Aleksandrów) w terminie od 01 października do 30 grudnia 2019 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu (dostępny na stronie www.ealeksandrow.pl). Szczegóły dotyczące konkursu można uzyskać (tel. 84 6875003,

e-mail: gbpaleksandrow@wp.pl).

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-10-16
Data publikacji:2019-10-16
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:474