Książki w prezencie dla Biblioteki w Aleksandrowie w ramach projektu www.poczytajmi.pl

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 marca 2021

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie otrzymała ogromny prezent w postaci 20 pudeł z książkami w ramach innowacyjnego projektu  dzielenia się książką „www.poczytajmi.pl”. Pomysłodawcą i  organizatorem inicjatywy jest Karol Szymański, który prowadzi antykwariat internetowy www.poczytajmi.pl.  Jak można przeczytać na stronie www.poczytajmi.pl „Nasz projekt zakłada wspieranie czytelni w całej Polsce. Wysyłamy książki zarówno małym bibliotekom wiejskim jak i dużym bibliotekom miejskim. Ponadto przekazujemy literaturę czytelniom w szkołach, domach dziecka, szpitalach i innych miejscach, gdzie są chętni by czytać.”

 

Nasza placówka  otrzymała wiele pozycji z literatury dla  dzieci i młodzieży, literatury  popularnonaukowej oraz powieści dla osób dorosłych. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, od których trafiły książki do aleksandrowskiej biblioteki. Dzięki tej inicjatywie czytelnicy zyskali mnóstwo tytułów do czytania. 

 Projekt www.poczytajmi.pl to działanie, które wspaniale łączy miłośników i zbieraczy książek,  czytelników oraz biblioteki, a efektem tego jest wspieranie i rozwijanie czytelnictwa. Gratulujemy organizatorom świetnego pomysłu, który przedłuża życie książkom a czytelnikom daje radość czytania.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-03-08
Data publikacji:2021-03-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:225