Gmina Aleksandrów

DZIEŃ OTWARTY TARGÓW OCHRONY GRANIC „GRANICE”

11 października 2018

 

DZIEŃ OTWARTY TARGÓW OCHRONY GRANIC „GRANICE” | Targi Lublin, 25 października 2018

 

Widowiskowe pokazy służb mundurowych w akcji oraz wystawa sprzętu i pojazdów specjalistycznych  – to tylko część atrakcji, jakie czekają na Zwiedzających 25 października 2018 w Targach Lublin. Zapraszamy na dzień otwarty Targów Ochrony Granic GRANICE. Wstęp wolny!

 

Przyjdź i zobacz

 

Niewątpliwie największą atrakcją wydarzenia będą dynamiczne pokazy formacji mundurowych
z użyciem pojazdów, broni hukowej, materiałów pirotechnicznych i psów służbowych
, podczas których będzie można zobaczyć „na żywo”, jak wygląda praca funkcjonariuszy poszczególnych jednostek. O godzinie 9:30 na placu między halami A i C swoją działalność zademonstruje Służba Celno-Skarbowa, natomiast o godzinie 12:00, w tym samym miejscu, odbędzie się pokaz Służby Więziennej.

 

W przerwie między pokazami warto odwiedzić przestrzeń wystawienniczą (hala A), gdzie będzie można obejrzeć specjalistyczny sprzęt i pojazdy wspierające ochronę granic, w tym m.in.:

 

Praca w służbach

 

Na dzień otwarty zapraszamy również osoby zainteresowane pracą w służbach mundurowych. Na stoiskach poszczególnych formacji będzie można dowiedzieć się m.in. jakie warunki trzeba spełnić, aby ubiegać się o pracę w służbach, czy jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego. O zasadach rekrutacji i warunkach pracy będzie można porozmawiać z przedstawicielami Służby Więziennej, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Służby Celno-Skarbowej.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Dzień otwarty Targów Ochrony Granic GRANICE

25 października 2018, godz. 9.00 – 16.00

Targi Lublin, ul. Dworcowa 11

WSTĘP WOLNY! (bez ograniczeń wiekowych)

Więcej na www.granice.targi.lublin.pl

Galeria

  • Powiększ zdjęcie