Gmina Aleksandrów

Wystawa pn.„ZWIERZAK-MÓJ PUPIL”

5 lutego 2019

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie od lutego  do marca 2019 roku można oglądać wystawę zatytułowaną „ZWIERZAK- MÓJ PUPIL”.

Zaprezentowano na niej 26 fotografii autorstwa: Julii Bździuch, Laury Różańskiej, Martyny Kozak i Mileny Michońskiej.  Młode fotografki amatorki z Aleksandrowa uwieczniły okiem obiektywu swoich ulubieńców. Prace prezentują: labradorską Daphne,  yorkaTofika, jamnika Felka, kundelka Oskara oraz papużki Promyczka i Lily. Zwierzaki zostały pokazane w różnych naturalnych sytuacjach. Specjalnie nie pozowały do zdjęć, ale okazały się świetnymi modelami. Fotografie podkreślały również charakter i różnorodność zwierząt.

 

Ekspozycja ma także na celu przypomnienie, że zwierzęta domowe wnoszą do naszego życia wiele radości i miłości Nigdy jednak nie można się kierować modą czy chwilowymi emocjami, kiedy decydujemy się na zwierzę. Musimy pamiętać, że obcowanie z nim daje nam ogrom przyjemności ale to również codzienne dodatkowe obowiązki.

Biblioteka przygotowała niespodziankę dla oglądających. Wszyscy, którzy zechcą pokazać swoich pupili mogą przynosić zdjęcia w formie elektronicznej (format jpg.) podczas trwania wystawy, czyli do końca marca bieżącego  roku. Zostaną one zaprezentowane podczas drugiej części wystawy.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-02-05
Data publikacji:2019-02-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:457