Gmina Aleksandrów

XVI edycja konkursu plastycznego „Malowane poezją” o zasięgu ogólnopolskim

22 września 2022

 

                                 

Gminna Biblioteka Publiczna wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie i Urzędem Gminy Aleksandrów zapraszają uczniów szkoły podstawowej do udziału w XVI edycji konkursu plastycznego pn. „Malowane poezją” o zasięgu ogólnopolskim. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Polska Izba Książki, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Wójt Gminy Aleksandrów, natomiast patronat medialny: Portal sbp.pl, „Poradnik Bibliotekarza, „Guliwer” i „Nowa Gazeta Biłgorajska”.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do czytania poezji oraz jej interpretowania, nie tylko słowem, ale także poprzez wrażliwość plastyczną. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej inspirowanej wybranym wierszem. Technika wykonania dowolna, format A4 lub A3.  Prace należy składać lub nadsyłać do biblioteki (adres: Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie, Aleksandrów 554, 23-408 Aleksandrów) w terminie od 13  stycznia 2023 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu (dostępny na stronie www.ealeksandrow.pl). Szczegóły dotyczące konkursu można uzyskać (tel. 84 6875003,

e-mail: gbpaleksandrow@wp.pl).

Zapraszamy do udziału i życzymy powadzenia.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-09-22
Data publikacji:2022-09-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1924