Gmina Aleksandrów

Strona główna

Najnowsze aktualności

Zawiadomienie- Obwieszczenie o wszczęciu postępowania

Powiększ zdjęcie

Informacja o pomocy ze środków krajowych dla producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w tym suszy

Powiększ zdjęcie

Zaproszenie na XXVII Sesję Rady Gminy Aleksandrów

KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Powiększ zdjęcie

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

20 czerwca 2018
Czytaj więcej o: KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Podsumowanie projektu „Zachować Dziedzictwo” i „Święto czytelników i biblioteki w Aleksandrowie”

Powiększ zdjęcie

Słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego: „Osłaniamy w Polsce dęby tysiącletnie. Ale by mogły żyć, każda gałązka, która rodzi dziś owoc, musi wyrastać z pnia. Podobnie jest z narodem. Naród przyszłości, jeśli ma wydać błogosławione owoce, musi być powiązany z przeszłością przez współczesność.” rozpoczęły uroczystość podsumowującą działania promujące dziedzictwo i czytelnictwo przez aleksandrowską bibliotekę . Odbyła się ona 15 czerwca bieżącego roku.

 

20 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Podsumowanie projektu „Zachować Dziedzictwo” i „Święto czytelników i biblioteki w Aleksandrowie”