Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Informacja o pomocy ze środków krajowych dla producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w tym suszy

Przejdź do - Informacja o pomocy ze środków krajowych dla producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w tym suszy

KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Przejdź do - KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

20 czerwca 2018
Czytaj więcej o: KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Podsumowanie projektu „Zachować Dziedzictwo” i „Święto czytelników i biblioteki w Aleksandrowie”

Przejdź do - Podsumowanie projektu „Zachować Dziedzictwo” i „Święto czytelników i biblioteki w Aleksandrowie”

Słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego: „Osłaniamy w Polsce dęby tysiącletnie. Ale by mogły żyć, każda gałązka, która rodzi dziś owoc, musi wyrastać z pnia. Podobnie jest z narodem. Naród przyszłości, jeśli ma wydać błogosławione owoce, musi być powiązany z przeszłością przez współczesność.” rozpoczęły uroczystość podsumowującą działania promujące dziedzictwo i czytelnictwo przez aleksandrowską bibliotekę . Odbyła się ona 15 czerwca bieżącego roku.

 

20 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Podsumowanie projektu „Zachować Dziedzictwo” i „Święto czytelników i biblioteki w Aleksandrowie”

Modelowy piknik z aleksandrowskim dziedzictwem

Przejdź do - Modelowy piknik z aleksandrowskim dziedzictwem

 Dzieci z Aleksandrowa tworząc barwny ludowy korowód wzięły udział 6 czerwca w  podsumowaniu realizowanego od marca do czerwca przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Aleksandrowie projektu „KOLOROWA SZTUKA LUDOWA. Odrywamy-uczymy się- tworzymy” pod patronatem honorowym Wójta Gminy Aleksandrów. Został on dofinasowany przez Firmę Model Opakowania  Sp. z  o. o. z siedzibą w Biłgoraju w kwocie 2000 złotych.

 

20 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Modelowy piknik z aleksandrowskim dziedzictwem

Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze 17.06.2018- Foto Relacja

Przejdź do - Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze 17.06.2018- Foto Relacja
18 czerwca 2018

Galeria

  • Powiększ zdjęcie